Свитолина: Нормално е да има интерес към мен и Монфис, понякога тренираме заедно
Елина Свитолина се завърна в София - този път, за да подкрепя новото си гадже Гаел Монфис по време на Sofia Open. Тя отчита, че двамата с французина са подготвени за големия интерес към отношенията им.
"Ние, и двамата, сме публични личности. Нормално е да има внимание към нас. Опитваме се да споделяме с феновете, да имаме връзка с тях. Така или иначе ще има доста погледи, насочени към нас. Понякога е хубаво да споделяш такива неща с хората по тема, към която имат голям интерес," заяви Свитолина пред Sportal.bg.
"Той ме подкрепя, аз се опитвам да го подкрепям. Сезонът е дълъг, имаш възходи и падения, трябва да си готов за това. Хората около нас се разбират много добре. Винаги си прекарваме отлично. Понякога тренираме заедно. Хубаво е да имаш това."
В момента Свитолина се възстановява от травма след Откритото първенство на Австралия, където загуби от бъдещата шампионка Наоми Осака.
Тя също така споделя, че се мотивира и от други водещи спортисти. Така например това са нейните сънародници Владимир и Виталий Кличко, а също и новата суперзвезда в бокса Антъни Джошуа.
снимка: Спортал
Прогнозирай мачовете от Sofia Open и печели награди
Виж още:
▶ ВИДЕО: Свитолина остана без думи на въпрос дали има връзка с Монфис
▶ Свитолина и Монфис изглеждат все по-влюбени (снимки)
▶ Свитолина пристигна с баща си и Монфис в София, ще се срещне с фенове
▶ Галерия: Монфис с благотворителна кауза, доведе Свитолина на парти в София
Виж още:
▶ Сафин към Монфис и Рубльов: Ако играех сега, щях да печеля още преди мачът да е започнал
▶ Спасен от дъжда: Корда взе своя реванш и сложи край на героизмите от страна на Монфис
▶ Тенис лудост: Монфис сломи екзекутора на Медведев след зрелищен обрат и нов финален тайбрек!
▶ Драма до последно: Монфис отрази мачбол и повали доскорошния лидер по победи през сезона!