от в 13:15 на 05.01.2020

Стефанос Циципас не даде никакви шансове на Александър Зверев в двубой между Гърция и Германия за ATP Cup.

Той постигна успех след 6:1, 6:4 над германеца за час и 15 минути игра.

По този начин гърците изравниха резултата на 1:1 и всичко ще се определи от мача по двойки в който Кравиец и Миес ще се изправят срещу Певролакис и Циципас.

По време на първия сет на срещата Цици проби германеца в четвъртия и шестия гейм, а във втория сет всичко се реши след пробиви на гръцкия тенисист в третия и петия гейм, след като преди това той изоставаше с пробив.

Циципас не даде никакви шансове на Зверев и Гърция изравни на Германия за ATP Cup Калоян Пламенов
atp cup | александър зверев | стефанос циципас | тенис | тенис бг | тенис новини