Вавринка с труден старт в Антверп, все пак обаче се справи с Фелисиано

от в 08:44 на 17.10.2019

Стан Вавринка започна участието си в Антверп с победа, след като победи в първия си мач от турнира Фелисиано Лопес след 6:7(4), 6:4, 7:6(4) за 2 часа и 21 минути.

С този успех швейцарецът се класира за 1/4-финалите на турнира и там ще срещне Жил Симон.

В първия сет пробиви нямаше и се стигна до тайбрек в който имаше само един минипробив и той бе на сметката на Фелисиано при четвъртата точка. Испанецът задържа крехкия си аванс и спечели частта.

С пробив още в първия гейм обаче Стан взе втория сет, а в третия сет отново нямаше пробиви, както в първия, и мачът се реши след тайбрек. Този път Вавринка бе по-съобразителен и го спечели след 7:4 точки в своя полза.

Вавринка с труден старт в Антверп, все пак обаче се справи с Фелисиано Калоян Пламенов
Стан Вавринка | тенис | тенис бг | тенис новини | тенис турнир в антверпен | фелисиано лопес