Животът извън тениса: Алекс Лазаров се сгоди за втората най-красива българка през 2021-ва!
Нещата на корта се развиха изключително неприятно за Александър Лазаров, който играеше най-добрия тенис в своята кариера и вървеше към дебют в квалификациите на турнир от Големия шлем, но точно тогава дойде ужасяващата контузия от пролетта на 2023-та, когато Алекс скъса ахилес и вече над две години не може да се завърне пълноценно в професионалния тенис.
Животът обаче не е само тенис и в личен план нещата са много по-приятни за нашия национал, който обяви годежа си със своята приятелка Ина Мархолева. 24-годишната красавица има много успешна кариера като модел, печелейки приза "Мис Бургас" през 2021-ва година, когато освен това завършва на второ място в конкурса "Мис България".
Към момента Мархолева е модел на агенцията "Интермоделс", а освен това има собствен магазин, в който се продават плюшени мечета, които са с размерите и формата на мъжко човешко тяло.
27-годишният тенисист е заедно със своята любима през последните малко повече от 12 месеца, а самото романтично предложение е дошло на едно от най-емблематичните места за Белград, а именно крепостта Калемегдан, която двамата влюбени са разгледали по време на своята ваканция в Белград.
"Тя каза да! Обичам те повече, отколкото предполагаш!" - написа Лазаров в социалните мрежи, където можеше да видим красивия годежен пръстен върху ръката на Има.






Виж още:
▶ Италиански лекар: Алкарас не може да се върне и е в депресия; Синер няма да има конкуренция
▶ Най-голямата победа: Мико Кузманов се ожени за "златно момиче" на Нешка Робева (снимки)
▶ Проклятието на най-добрите: Контузиите на Алкарас застигнаха Синер и гo отказаха в Синсинати
▶ "Не искам да страдам": Бивша топ 10 и Мастърс шампионка преустановява своята кариера