Голяма изненада в Москва: Свитолина загуби неочаквано още на старта

от в 18:29 на 17.10.2019
Цветослав Пенчев

Елина Свитолина изненадващо отпадна още след първия си мач на турнира в Москва. Тя отстъпи на Вероника Кудерметова, която стигна до успеха след 6:2, 1:6, 7:5 за 2 часа игра.

Във фазата на 1/4-финалите рускинята ще срещне Варвара Грачева или Анастасия Павлюченкова.

Това бе първа среща между Свитолина и руската тенисистка, но реално погледнато този турнир няма кой знае какво значение, тъй като нейната голяма цел е триумф на финалния "Мастърс" в Шънджън.

В първия сет Кудерметова проби на два пъти - в първия и седмия гейм, а във втория сет след пробиви във втория и шестия нейната противничка изравни сетовете и прати мача в трети и решителен сет.

В него двете си размениха по два пробива преди в последния гейм представителката на домакините да пробие решително.

Голяма изненада в Москва: Свитолина загуби неочаквано още на старта Цветослав Пенчев
вероника кудерметова | елина свитолина | тенис | тенис бг | тенис новини | тенис турнир в москва