Ето и най-интригуващите моменти от ден 4 на US Open 2019! (обзор)

от в 07:29 на 30.08.2019
Ден четвърти на US Open 2019 вече завърши, а ние станахме свидетели на множество драматични и качествени мачове, както и доста изненади особено при женската надпревара. А ето и с какво се запомни първия четвъртък в Ню Йорк:

Александър Зверев отново бе принуден да изиграе пет сета, преди да стигне до успеха в своя мач

Научихме и кой ще бъде съперникът на Григор Димитров по-късно днес

Вавринка и Медведев загубиха по един сет, но въпреки това комфортно продължиха напред в Ню Йорк

Изображение

Басилашвили реализира страхотен обрат от сет и 0:4 гейма пасив, а Иснър напомни за най-добрите си години срещу Щруф

Изображение

Тейлър Таунсенд шокира Симона Халеп благодарение на страхотните си 105 излизания на мрежата

Осака постигна комфортна победа, но пък Квитова бе второто голямо име при жените, претърпяло изненадваща загуба

Рафа Надал продължи към третия кръг на US Open без игра

Кори Гоф постигна нова победа и си гарантира супер сблъсък срещу Наоми Осака, а Вожнячки реализира обрат срещу Колинс

Кирьос и Монфис пък намериха мястото си в трети кръг след едни от най-убедителните победи днес

Чилич бе тестван от Щебе, но не допусна изненада, докато Вердаско претърпя ,,пълен ремонт" от Хьон Чунг, който отгоре на всичкото спаси и един мачбол в петия сет!