Каратанчева отпадна още на старта на квалификациите във Вашингтон

от в 07:39 на 29.07.2018

Родната тенисистка Сесил Каратанчева отпадна още на старта в квалификациите на турнира във Вашингтон.

Тя бе преодоляна от 21-годишната украинка Анхелина Калинина, която спечели мача с 6:4, 6:1 за 1 час и 5 минути игра.

Това бе втора среща между двете тенисистки и втора победа за младата състезателка, която няма загубен сет и в двете си срещи срещу българката.

В първия сет двете се пробиха по три пъти, а Калинина проби решително за 6:4 в последния десети гейм.

Вторият сет бе доста по-лесен от нея и тя дръпна с 4:0 след два пробива. Сесил съумя да върне един от тях, но след това бе пробита отново и в крайна сметка нейната противничка стигна до лесния успех.

Каратанчева отпадна още на старта на квалификациите във Вашингтон Калоян Пламенов