Халеп: Днес за първи път от много време плаках

от в 14:21 на 13.03.2019
Мария Петрова

Световната №2 Симона Халеп напусна изненадващо турнира в Индиън Уелс. 61-та в света Маркета Вондрушова я надигра след 6:2, 3:6, 6:3. След срещата румънката призна, че е приела тежко поражението в осминафиналите на състезанието.

"Тя игра много добре. Загубих много сили в първия гейм на третия сет, а след това започнах да прибързвам и да греша. Тя пое инициативата и водеше играта на корта. Подходих неправилно - твърде много се защитавах. Сега мога да си почина и да си направя изводите.

"Тя е левичарка и никак не е удобно да се играе срещу нея. Още преди мача очаквах труден мач, защото тя е млада и се нмира в добра форма. Имам два дни за почивка. След това ще имам нужното време да свикна с новите условия в Маями.

"Нямам търпение за сезона на клей. Днес за първи път плаках от дълго време. Но това е нормално. Винаги се раздавам на 100%. Имах нужда да изпусна парата и това ми се отрази добре," коментира румънката.

Халеп: Днес за първи път от много време плаках Мария Петрова