Шампионът Опелка започна победоносно в Но Йорк, Иснър обаче изненадващо отпадна

от в 06:42 на 14.02.2020

Шампионът Рейли Опелка започна с победа защитата на титлата си от турнира в Ню Йорк, след като в двубой от втория кръг успя да победи Йошихито Нишиока след 6:4, 6:4 за час и 17 минути игра.

По този начин той се класира за 1/4-финалите на надпреварата и следващият му противник ще бъде Джейсън Юнг.

В първия сет всичко бе решено от един пробив, който падна в последния десети гейм от частта. Във втория сет пък отново всичко се реши от един пробив, който отново падна в последния гейм.

Междувременно лидерът при поставените Джон Иснър изненадващо загуби от Джордан Томпсън, след като австралиецът стигна до победа със 7:6(2), 6:7(3), 6:3 за два часа и 34 минути игра.

В спор за място на 1/2-финалите Джордан ще премери сили с Андреас Сепи.

Шампионът Опелка започна победоносно в Но Йорк, Иснър обаче изненадващо отпадна Калоян Пламенов