За трета поредна година: Кириос напусна Шанхай със скандал (видео)

от в 15:41 на 09.10.2018

Ник Кириос не успя да спечели първия си мач от "Мастърс 1000" в Шанхай. №104 в света Брадли Клан го надигра след 4:6, 6:4, 6:3.

Така за трета поредна година австралиецът губи на старта на надпреварата при това след скандално поведение от негова страна.

В случая съдията на стола предупреди Кириос, че поведението му е на границата на позволеното. "Не ми пука, нямаш право да ми казваш кое е неправилно," обърна се към рефера Кириос.

След въпросната случка Кириос записа гейм с четири поредни точки директно от сервис и се обърна към съдията: "И тези линии ли бяха неправилни."

През миналата година Кириос изпрати в признак на гняв две топки извън корта в Шанхай и впоследствие беше глобен с 10 000 долара.

През 2016 пък бе освиркан от публиката, след като демонстративно прати в мрежата няколко топки, а накрая се отправи към стола си за почивка още преди Миша Зверев да е изпълнил своя сервис. В резултат бе глобен с 16 500 долара.

За трета поредна година: Кириос напусна Шанхай със скандал (видео) Георги Христов