Мачове на живо
LIVE
Каспер Рууд 40667765
Жо-Вилфред Цонга A786424
Очаквано начало 19:55ч.
Бьорн Фратанджело
Яник Синер

Григор Димитров и Цвети Пиронкова излизат на корта в удобно време (програма)

от в 23:47 на 02.09.2020
Анисия Стоева


След като записаха по една категорична победа в началната фаза на първия турнир от Шлема за тази половина на сезона, Григор Димитров и Цвети Пиронкова излизат на корта за двубоите си от втория кръг на надпреварата съответно срещу Мартон Фучович и Гарбине Мугуруса. Ето я и цялата програма за четвъртък:

Корт 12, начало 18:00 часа:

  1. Роберто Баутиста-Агут - Миомир Кечманович (18:00 часа)

  2. Григор Димитров - Мартон Фучович (не преди 20:00 часа)


Корт ,,Артър Аш", начало 19:00 часа:

  1. Лейла Фернандес - София Кенин (19:00 часа)

  2. Сумит Нагал - Доминик Тийм (не преди 21:00 часа)

  3. Маргарита Гаспарян - Серина Уилямс (02:00 часа)

  4. Феликс Оже-Алиасим - Анди Мъри (04:00 часа)


Корт 17, начало 18:00 часа:

  1. Цветана Пиронкова - Гарбине Мугуруса (18:00 часа)

  2. Грегоар Барер - Андрей Рубльов (не преди 20:00 часа)

  3. Матео Беретини - Уго Юмбер (не преди 22:00 часа)

  4. Мадисън Кийс - Алиона Болсова (не преди 00:00 часа)


Корт ,,Луис Армстронг”, начало 18:00 часа:

  1. Катрина Скот - Аманда Анисимова (18:00 часа)

  2. Васек Поспишил - Милош Раонич (не преди 20:00 часа)

  3. Слоун Стивънс - Олга Говорцова  (не преди 22:00 часа)

  4. Кристофър Оконъл - Данийл Медведев (не преди 00:00 часа)

  5. Арина Сабаленка - Виктория Азаренка (не преди 02:00 часа, 4 септември)


Корт 5, начало 18:00 часа:

  1. Андрей Кузнецов - Карен Хачанов (18:00 часа)

  2. Сорана Кърстя - Йохана Конта (не преди 20:00 часа)

  3. Корентен Муте - Дан Еванс ( не преди 22:00 часа)

  4. Катрин Макнали - Екатерина Александрова (не преди 00:00 часа)


Корт 11, начало 18:00 часа:

  1. Алекс Де Минор - Ришар Гаске (18:00 часа)

  2. Франсис Тиафо - Джон Милман (не преди 20:00 часа)


Корт 7, начало 18:00 часа:

  1. Онс Жабер - Кая Канепи (18:00 часа)

  2. Марин Чилич - Норберт Гомбош (не преди 20:00 часа)

  3. Анет Контавейт - Джил Тейхман ( не преди 22:00 часа)

  4. Бернарда Пера - Даяна Ястремска (не преди 00:00 часа)


Корт 8, начало 18:00 часа:

  1. Мария Сакари - Бернарда Пера (18:00 часа)

  2. Емил Руусувори - Каспър Рууд ( не преди 20:00 часа)


григор

Ето как да гледате на живо тенис БЕЗПЛАТНО

Оцени тази статия:
Григор Димитров и Цвети Пиронкова излизат на корта в удобно време (програма) Анисия Стоева

Коментари





Следвайте ни в Facebook