Вижте пълната програма за понеделник на Australian Open

от в 15:30 на 13.01.2018
Калоян Пламенов

Григор Димитров и Рафаел Надал ще започнат участието си на Откритото първенство на Австралия в понеделник. Вижте програмата за първия ден от турнира:

Прогнозирайте мачовете и спечелете награда от HEAD!

Централен корт "Род Лейвър Арeна", след 02,00 часа българско време:
Йелена Остапенко - Франческа Скиавоне 
Винъс Уилямс - Белинда Бенчич
Григор Димитров - квалификант
Рафаел Надал - Виктор Естрея Бургос
Дария Гаврилова - квалификантка

"Маргарет корт Арена", след 02,00 часа:
Слоун Стивънс - Шуай Чжън
Матю Ебдън - Джон Иснър
Саманта Стосър - Моника Пуиг
Михаела Бурзанеску - Каролина Вожняцки
Жо-Вилфред Цонга - квалификант

Хайсенс Арена, след 02,00 часа:
София Кенин - Юлия Гьоргес
Тимеа Бабош - Коко Вандевеге
Йен-Сун Лу - Марин Чилич
Ник Киргиос - Рожерио Дутра Силва

Корт 2, след 02,00 часа:
Тейлър Таузънд - Магдалена Рибарикова 
Доминика Цибулкова - Кайа Канепи
Стефанос Циципас - Денис Шаповалов
Юичи Сугита - Джак Сок

Корт 3, след 02,00 часа:
Кевин Андерсън - Кайл Едмънд
Джейми Фурлис - Оливия Роговска
Джон Милман - Борна Чорич
Елина Свитолина - квалификантка

Корт 5, след 02,00 часа:
Кирстен Флипкенс - Алисън Риск
Филип Колшрайбер - Йошихито Нишиока
Жералд Мелцер - Николоз Басилашвили
Яна Фет - Миса Егучи

Корт 7, след 02,00 часа:
Ирина Камелия Бегу - Екатерина Макарова
Виктор Троицки - Алекс Болт
Пън Шуай - квалификантка
Люка Пуй - квалификант

Корт 8, след 02,00 часа:
Пабло Кареньо Буста - Джейсън Кублер
Анастасия Павлюченкова - Катерина Козлова
Маркос Багдатис - квалификант

Корт 10, след 02,00 часа:
Инг Инг Дуан - Мариана Дюке-Марино
Федерико Делбонис - Жил Мюлер
Полин Пермантие - квалификантка 

Корт 12, след 02,00 часа:
Пабло Куевас - Михаил Южни
Александра Крунич - Анет Контавейт
Катерина Бондаренко - квалификантка
Никола Яри - Леонардо Майер

Корт 13, след 02,00 часа:
Пиер Юг-Ербер - Денис Истомин 
Дженифър Брейди - Магда Линет
Жил Симон - Мариуш Копил 
Дария Касаткина - квалификантка

Корт 14, след 02,00 часа:
Моника Никулеску - Мона Бартел
Давид Ферер - Андрей Рубльов
Йохана Ларсон - квалификантка
Малек Джазири - квалификант

Корт 15, след 02,00 часа:
Ализе Корне - Хинуй Ванг
Кики Бертенс - Катрин Белис
Паоло Лоренци - Дамир Джумхур
Жоао Соуса - квалификант

Корт 19, след 02,00 часа:
Александър Долгополов - Андреас Хайдер-Маурер
Мария Сакари - Катерина Синякова
Карла Суарес Наваро - квалификантка

Корт 20, след 02,00 часа:
Алисън Ван Уйтванк - Петра Мартич
Андреас Сепи - Корентин Моуте
Иво Карлович - Ласло Джере
Елизе Мертенс - квалификантка

Корт 22, след 02,00 часа:
Дуди Села - Райън Харисън
Диего Шварцман - Душан Лайович
Никол Гибс - Виктория Томова

Гледайте мачовете онлайн тук!

 

Оцени тази статия:
Вижте пълната програма за понеделник на Australian Open Калоян Пламенов
Теми:  
australian open

Коментари

Още по темата


Следвайте ни в Facebook