Де Минор разби Рууд и спечели по убедителен начин групата си в Милано

от в 16:20 на 07.11.2019

Алекс Де Минор премина с лекота груповата фаза на младежкия заключителен турнир в Милано, след като в последния си мач от Група "А" победи Каспър Рууд след 4:1, 4:0, 4:2 за час и четири минути игра.

По този начин той си бетонира и първото място в групата и има в актива си 9 спечелени сета и 2 загубени.

Австралиецът проби в третия и петия гейм на първия сет, а във втория взе своето след пробиви във втория и четвъртия. В третия и решителен сет всичко се реши след един единствен пробив, който падна в шестия гейм.

Рууд пък ще трябва да си отиде в родната Норвегия след тежкото поражение, тъй като на практика отпадна от турнира още в груповата му фаза.

Де Минор разби Рууд и спечели по убедителен начин групата си в Милано Калоян Пламенов